Życie w Pełni prywatna praktyka psychologiczna

Praca na stanowisku "prywatny asystent"

  • Data publikacji:
  • 23-06-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Wyszków, mazowieckie

„Życie w Pełni prywatna praktyka psychologiczna” poszukuje osoby na stanowisko:

„Osobisty asystent”

Opis stanowiska:

Stanowisko osobistego asystenta jest to praca na recepcji czyli przyjmowanie płatności od klientów za wizyty oraz obsługa kalendarza wizyt u psychologa, ale nie tylko. Polega również na wykonywaniu szeregu zróżnicowanych zadań zleconych przez pracodawcę, a także pracy zdalnej tzn. w domu wykonując zadania otrzymane drogą mailową. Może zdarzyć się sytuacja kiedy asystent będzie proszony o załatwienie danej sprawy w urzędzie i innych tego typu placówkach, co wymaga również dobrego zorganizowania czasu pracy. Stanowisko wymaga dużej odpowiedzialności i rzetelności ponieważ na podstawie wykonanej pracy podejmowane są decyzje odnośnie rozwoju firmy. Samodzielne działanie i kreatywność to też coś czego bardzo potrzebujemy. Dzięki temu nasza firma ma możliwość szybszego i lepszego rozwoju. Szukamy kogoś kto potrafi pracować samodzielnie i bez problemu podejmuje decyzje. Zależy nam też na zgranym zespole w poradni, więc mile widziany jest ktoś kto będzie otwarty na współpracę w miłej atmosferze.

Wymagania:

-miła aparycja

-umiejętność samodzielnego działania i analitycznego myślenia

-kreatywność

-odpowiedzialność i rzetelność

-umiejętność pisania i korekty tekstu

-podstawowe umiejętności tworzenia grafik na canva.com

-obsługa mediów społecznościowych

-obsługa pakietu OpenOffice -nastawienie na długotrwałą współpracę

Oferujemy:

-współpracę z możliwością ciągłego rozwoju

-przyjazną atmosferę ze zgranym zespołem

-wraz z zakończeniem stażu gwarancja zatrudnienia przynajmniej na 1/3 etatu przez 3 miesiące

Osoby zainteresowane prosimy o przysyłanie CV na adres: marlena.chodkowska@wp.pl skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami/kandydatkami.

Nr tel: 506-588-711