Telefony i akcesoria

PRACA na stoisku z telefonami TELETORIUM Kaufland

  • Data publikacji:
  • 17-04-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Łódź

Poszukujemy osobę chętną do pracy na stanowisko Doradca Klienta/sprzedawca w punkcie handlowym z akcesoriami do telefonów komórkowych w Łodzi Kaufland (Wróblewskiego 68) dyspozycyjność w tygodniu. Praca od poniedziałku do piątku, godziny pracy 10:00-18:00

Zakres obowiązków
-aktywna sprzedaż telefonów komórkowych i akcesoriów
-dbanie o ekspozycje towaru i wygląd stoiska
-obsługa Klienta
-uzupełnianie braków towarowych i składanie zamówień
-obsługa kasy fiskalnej
-wystawianie faktur

Od kandydatów oczekujemy :
- odpowiedzialności, punktualności
- entuzjazmu i zaangażowania w pracę
- komunikatywności, łatwości w nawiązywaniu kontaktu z klientem
- uczciwości i rzetelności

Oferujemy:
- pracę na cały etat
- pensja zależna od zaangażowania (podstawa+prowizja)
- szkolenie płatne

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.