LPS

Praca na terenie Niemiec - Lipsk

  • Data publikacji:
  • 27-08-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy - Lipsk
  • Stanowisko:
  • Magazynier

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:
komisjoner drobnych elementów elektronicznych
Miejsce pracy: Lipsk

Niniejsze ogłoszenie jest ofertą pracy tymczasowej.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- komisjonowanie i sortowanie drobnych elementów elektronicznych;
- inne drobne prace magazynowe.

WYMAGANIA:

- chęć do pracy;
- gotowość do wyjazdu do Niemiec;
- mile widziane prawo jazdy kat. B.

NIE WYMAGAMY ZNAJOMOŚCI JĘZYKA NIEMIECKIEGO ORAZ DOŚWIADCZENIA!

OFERUJEMY:

- zarobki ok. 1750 € brutto miesięcznie (11,00 € brutto/h) wypłacane zawsze w terminie;
- niemiecką umowę o pracę z ubezpieczeniem zdrowotnym;
- firmowe zakwaterowanie;
- zwrot kosztów za dojazd do Niemiec;
- bezpłatny transport do pracy;
- możliwość uzyskania zaliczki po 2 tygodniach pracy;
- 2 dni płatnego urlopu za każdy pełny przepracowany miesiąc, dodatki za święta;
- opiekę polskiego koordynatora.