Concept Plus

Praca na WAKACJE - start 12.06 - wymagany komunikatywny angielski

  • Data publikacji:
  • 07-06-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Ibbenbüren, Niemcy
  • Stanowisko:
  • Magazynier

MATURZYSTO!

Chcesz sobie dorobić podczas wakacji? Nic prostszego! Zgłoś się do nas już dziś i zarezerwuj miejsce!

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje pracowników na stanowisko:

Praca dla studentów/uczniów na okres wakacji - mile widziane grupy, pary!

Miejsce pracy: Ibbenbüren

Start pracy 12.06

Zakres obowiązków:

  • Komisjonowanie i pakowanie różnego rodzaju artykułów
  • Skanowanie towarów
  • Inwentaryzacja
  • Ogólne prace magazynowe

Wymagania:

  • Wytrzymałość fizyczna
  • Pełnoletność - wymóg konieczny
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • Mile widziany własny samochód

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie w wysokości 11,10 € brutto/h oraz dodatki i premie
  • Umowę o pracę na warunkach niemieckich
  • Studenci oraz uczniowie są zwolnieni ze składek na ubezpieczenie społeczne - wyższe wynagrodzenie netto!
  • Komfortowe warunki mieszkaniowe
  • Wsparcie polskiego koordynatora

KONTAKT

Concept Plus Sp. z o.o. oddział Bydgoszcz

bydgoszcz@cp-personal.com

Tel. 52/522 80 50