Marta

Praca Niemcy!! Monterzy!!

  • Data publikacji:
  • 10-06-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy
  • Stanowisko:
  • Monter

Jesteś monterem? Szukasz dobrze płatnej pracy?

Mamy dla ciebie atrakcyjną ofertę pracy w Niemczech.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • niemiecka umowa o pracę na dłuższy okres
  • stała opieka polskiego koordynatora
  • pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • terminowo wypłacane wynagrodzenie
  • dobre warunki pracy, miła atmosfera)
  • zapewnione zakwaterowanie
  • cotygodniowe zaliczki

Zakres obowiązków:

  • różne prace montażowe więcej informacji pod numerem telefonu 577-901-944

Wymagania:

  • sumienne wykonywanie powierzonych zadań
  • Doświadczenie zawodowe
  • Samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu pracy

  • Jesteś zainteresowany?
    Koniecznie zgłoś się do nas!

Kontakt:
Magdalena tel: +48 577 901 944, zadzwoń lub napisz sms o treści ,,monter konstrukcji stalowych” – oddzwonię!

Możesz mi także napisać swoje CV na adres: rekrutacja@klaverteam.com

Biuro Pośrednictwa Pracy Klaver Sp. z o.o - posiadamy certyfikat nadany przez Marszałka Województwa Śląskiego o numerze 18450