Praca Niemcy- OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Data publikacji:
6.8.2020
Miejsce Pracy:
Bromskirchen-Somplar
Branża:
Pozostałe
Stanowisko:
Operator Wózka Widłowego
‼️Praca Niemcy- OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO
☑️Zadania:
· Transport wewnętrzny drewna klejonego i tartego,
· załadunek i rozładunek ciężarówek,
· monitorowanie stanów magazynowych,
☑️Wymagania:
· komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
· doświadczenie w pracy jako operator wózka widłowego,
· ważne uprawnienie na wózek widłowy,
· gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w soboty,
· auto na dojazd do pracy.
☑️Oferujemy:
· miejsce pracy: Bromskirchen-Somplar,
· podstawowa stawka 12,00 € brutto/h,
· umowa o pracę tymczasową,
· zapewnione bezpłatne zakwaterowanie,
· legalne zatrudnienie na terenie Niemiec (druk A1, karta EKUZ),
· stała opieka polskiego koordynatora ,
· możliwość pracy długoterminowej u jednego Pracodawcy,
· możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
Zadzwoń:+48 571322118

+ 48 515 909 950, +48 571 322 116, +48 572 505 720  + 48 515 909 954

Napisz : rekrutacja@hrnavigator.com.pl

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń