Ogłoszenie jest nieaktualne, zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości aplikowania na tę ofertę.

Praca Niemcy- OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Data publikacji:
6.8.2020
Miejsce Pracy:
Bromskirchen-Somplar
Branża:
Pozostałe
Stanowisko:
Operator Wózka Widłowego

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - PRACA NIEMCY‼️ Darmowe zakwaterowanie

Zadania:

· Transport wewnętrzny drewna klejonego i tartego,

· załadunek i rozładunek ciężarówek,

· monitorowanie stanów magazynowych,

Wymagania:

· komunikatywna znajomość języka niemieckiego,

· doświadczenie w pracy jako operator wózka widłowego,

· ważne uprawnienie na wózek widłowy,

· gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w soboty,

· auto na dojazd do pracy.

Oferujemy:

· miejsce pracy: Bromskirchen-Somplar,

· podstawowa stawka 12,00 € brutto/h,

· umowa o pracę tymczasową,

· zapewnione bezpłatne zakwaterowanie,

· legalne zatrudnienie na terenie Niemiec (druk A1, karta EKUZ),

· stała opieka polskiego koordynatora ,

· możliwość pracy długoterminowej u jednego Pracodawcy,

· możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Zadzwón: +48 571 322 118 + 48 515 909 950,+48 571 322 116, +48 572 505 720 + 48 515 909 954