FHU-MES Małgorzata Matura
Praca Niemcy Produkcja

  • Data publikacji:
  • 13-04-2021
  • Miejsce Pracy:
  • NIEMCY
  • Wynagrodzenie:
  • 7 400 - 11 000 zł/mies. brutto
  • Stanowisko:
  • Pracownik fizyczny

Praca Niemcy

Miejsce Pracy: Niemcy, okolice Lipska

Rozpoczęcie pracy: od zaraz

Dla naszego Klienta – stabilnej firmy produkcyjnej na terenie Niemiec - szukamy osoby, która byłaby chętna objąć stanowisko Pracownik produkcyjny.

Opis Stanowiska:

·        praca na linii produkcyjnej,

·        nadzór nad przebiegiem procesu,

·        kontrola jakości, prace porządkowe.

Wymagania:

·        chęć do podjęcia pracy w Niemczech

·        wykształcenie techniczne,

·        doświadczenie w obsłudze maszyn

·        gotowość do podjęcia pracy w systemie 4 zmianowym

·        mile widziany własny samochód

·        niezawodność i elastyczność

Oferujemy:

·        pracę w renomowanej międzynarodowej firmie

·        praca na pełny etat

·        atrakcyjne wynagrodzenie

·        zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową

·        stawkę godzinową 10,45€ brutto + dodatki (25% nocki, 50%niedziele, 100% święta)

·        opiekę polskiego koordynatora

Poszukujemy również:

·        Ślusarzy (13€-17€)

·        Mechaników (13€-20€)

·        Elektryków (14€- 20€)

·        Szlifierzy (11,72€-13€)

·        Operatorów Koparko-ładowarek (11,50€-15€)

·        Operatorów CNC (11€-16€)

·        Operatorów wózka widłowego (11,72€-13€)

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem ,,Pracownik Produkcji” W CV proszę umieścić następującą klauzulę : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Małgorzata Matura
Poniedziałek-piątek: od 9:00 - 16:00
e-mail: fhu.mes@vp.pl

Polska: +48 530 522 892