KLAVER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Praca od zaraz Holandia-produkcja mięsa Extra Bonus 100€

  • Data publikacji:
  • 05-08-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Den Bosch
  • Wynagrodzenie:
  • 8000 Netto
  • Stanowisko:
  • Pracownik Produkcji

Praca od zaraz Holandia-produkcja mięsa Extra Bonus  100€

Szukamy pracownika :
Produkcja mięsa i mięsa mrożonego w Den Bosch
Dla nowych Pracowników Extra Bonusy

Oferujemy Ci:
• -EXTRA BONUS
(po przepracowaniu 6 tygodni każda nowa osoba otrzymuje aż 100 euro netto)
• duża ilość godzin
• pewna praca nawet na dłużej
• zakwaterowanie 3 km od pracy
• dodatki za pracę w nadgodzinach

Wymagania :
• Zaangażowanie w powierzone obowiązki
• Chęci do przyuczenia na danym stanowisku
• Gotowość do pracy na chłodnej hali
• Mile widziane uprawnienia na wózek widłowy
• Mile widziany język angielski lub niemiecki

Obowiązki :
• Obróbka i pakowanie mięsa
• Szykowanie produktów do wysyłki
• Możliwość awansu i przyuczenie na obsługiwanie maszyn

Jak aplikować Jak aplikować?

Zadzwoń do Nas lub wyślij sms o treści ‘’Mięso”

+ 48 731 901 913 Izabela

+48 570 901 913 Oliwia
Jeśli szukasz innej pracy zadzwoń do :

 Dominiki +48 570 901 033

Kamila +48 570 901 414

Klaver Sp. z o.o., ul. Gminna 131, 42-221 Częstochowa (KRAZ 18450 ).