FRIGGA
Świąteczna oferta dla opiekunki do Niemiec!

Praca Opiekunki w Niemczech

  • Data publikacji:
  • 12-12-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy

Podopieczny, 93lata, 80kg, 175cm

Miejscowość: 10779 Berlin

Dolegliwości:

- pan cierpi na początki demencji

- bypassy

- jest uczulony na owoce dzikiej róży

- nie ma problemów w komunikacji

- nosi aparat słuchowy i okulary

- pan obecnie przebywa w szpitalu / zostanie tam jeszcze tydzień lub dwa

- przed pobytem w szpitalu pan był osobą samodzielną, czy tak pozostanie po wyjściu ze szpitala, na razie nie wiadomo

- korzysta z toalety / ewentualnie pieluchomajtki lub wkładki

- samodzielnie je i pije

- nie stosuje diety

- budzi się do 4 razy w nocy w celu skorzystania z toalety

- pan chętnie spędza czas sam, jest bardzo inteligentny, wie, czego potrzebuje i co mu doskwiera

- pan potrzebuje pomocy podczas wstawania.

Podopieczny mieszka z żoną w dużym mieście w centrum w domu wielorodzinnym. Sklep jest oddalony 10 min drogi pieszo. Potrzebna jest opiekunka, która udzieli panu pomocy w nocy oraz ma doświadczenie z demencją. Poza tym szukamy osoby, która będzie w stanie pomóc 80kg mężczyźnie wstać z łóżka lub fotela.

Obowiązki:

- prowadzenie domu

- pomoc w utrzymaniu higieny ciała

- pranie / prasowanie

- robienie zakupów

- gotowanie

- dotrzymanie towarzystwa

Oferujemy:

- oddzielny pokój

- internet

- zakup biletów