Klaver
Holandia-pakowanie mięsa

Praca pakowanie mięsa

  • Data publikacji:
  • 24-09-2020
  • Miejsce Pracy:
  • Holandia
  • Stanowisko:
  • Pakowacz

Szukasz pracy w Holandii ?
Chcesz zdobyć stabilną  prace ?!

Oferujemy prace z dużą ilością godzin !! NIE WYMAGAMY ZNAJOMOŚCI JĘZYKA OBCEGO !! NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA !!

STAWKA BEZ WIEKÓWKI !!!

Jesteśmy pośrednictwem pracy KLAVER TEAM z certyfikatem o numerze 18450
aktualnie poszukujemy Kandydatów do pracy przy:

pakowaniu i sortowaniu elementów drobiu

Oferujemy :

-stabilne legalne zatrudnienie

-dodatek wakacyjny, urlopowy

-zakwaterowanie ,dojazd do pracy oraz ubezpieczenie zdrowotne

-dużą liczbę godzin

-opiekę polskiego koordynatora przed wyjazdem jak i na miejscu pracy i zakwaterowania

Zakres Obowiązków :

- sortowanie i pakowanie elementów drobiu

-kontrola jakości mięsa

- dla osób chętnych ,praca na nożu z możliwością przyuczenia (wyższa stawka ustalana indywidualnie )

-praca w niskiej temperaturze ( 6-8 stopni )

-etykietowanie produktów

Jeśli jesteś :

- dyspozycyjny

- nie boisz się ciężkiej pracy,

- ważna jest dla ciebie stabilna praca i dobre wynagrodzenie

- zaangażowany w wykonywanie powierzonych obowiązków

- zmotywowany do pracy,

 to znaczy że jesteś idealny na to stanowisko!

Szczegóły oferty na → www.klaverteam.com

Zainteresowany?
Zadzwoń, lub wyślij sms ze swoim adresem mailowym oraz dopiskiem "Drób” na numer 48 570 901 913 -wyślemy do Ciebie szczegóły oferty.

e-mail :praca@klaverteam.com

KLAVER Sp. z o.o.
ul. Gminna 131, Częstochowa

Zapraszamy Pn-Pt: 8:00-16:00