Skarem sp z.o.o
Praca Personel Sprzątający

Firma Skarem Sp. z o.o. obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:
Specjalista ds. utrzymania czystości
Miejsce pracy: Staszów

Personel sprzątający
Skarżysko Kamienne

Obowiązki
· utrzymywanie stanu czystości na terenie firmy,
· mycie okien
· sprzątanie powierzchni biurowych, socjalnych i sanitarnych znajdujących się w obiekcie,
· dbałość o ogólny wygląd pomieszczeń

Wymagania
· orzeczenie o niepełnosprawności – warunek konieczny
· dokładności i skrupulatności w wykonywaniu pracy
· systematyczności oraz dobrej organizacji pracy
· dyspozycyjności
· mile widziane doświadczenie w podobnej pracy

Oferujemy
· atrakcyjne wynagrodzenie
· zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
· dobór obiektu do możliwości oraz predyspozycji pracownika
· terminową realizację świadczeń wynikających z umowy
• możliwość dodatkowych środków na leki i rehabilitację

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny 572-792-321pokaż numer telefonu - lub 509-310-060 pokaż numer telefonu - przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres Aplikuj

Dziękujemy za wszystkie zgłoszone oferty!
Jednocześnie uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.