Mondi Polska

Praca pomocnicza przy produkcji- umowa zlecenie

  • Data publikacji:
  • 13-02-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Racibórz

MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. wchodzi w skład niemieckiej grupy kapitałowej, która od 2002 roku wspiera swych Partnerów biznesowych dostarczając im rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych i doradztwa personalnego.

Każdy z 22 oddziałów, które agencja posiada w Polsce oraz Niemczech, specjalizuje się w obsłudze firm przemysłowych. Służy także solidnym wsparciem dla logistyki i administracji. Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268.

Aktualnie dla naszego Klienta biznesowego – nowo powstającej firmy produkcyjnej do działu produkcji (produkcja wysoce zautomatyzowana) poszukujemy Kandydata/i na stanowisko:

Miejsce pracy: Racibórz

Oferujemy:

- pracę dorywczą na okres max. 4 tygodni w oparciu o umowę zlecenie
- możliwość pracy cyklicznej na tych samych warunkach
- pracę II zmianową

Opis stanowiska:

Liczenie, segregacja towaru, ocena wizualna towaru, czynności porządkowe/ pomocnicze na produkcji,

Od kandydatów oczekujemy:

-Zaangażowania i sumienność
-Motywacji do podjęcia zatrudnienie w systemie II zmianowym,
-chęć do pracy dorywczej,
-ukończone 18 lat
-Wysokiej kultury osobistej, umiejętności współpracy w grupie, samodzielności w działaniu.

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Dokumenty aplikacyjne prosimy o przesłanie za pośrednictwem portalu.

Mondi. Człowiek. Współpraca. Sukces.

Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz.883.) Zostałem poinformowany/poinformowana, iż mogę wycofać zgodę w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe jak jej wyrażenie.