Workstead
Szukasz pracy bez znajomości języka angielskiego i bez wymogu posiadania prawa jazdy? Nie boisz się pracy fizycznej i masz dobrą kondycję? Mamy dla Ciebie ofertę pracy produkcyjnej na rzeźni przy kurczakach. Jest to praca w systemie jednozmianowym z możliwością nadgodzin, natomiast przy dużej ilości zamówień i pracy może pojawić się druga zmiana. Obowiązki: Wieszanie na haki Przygotowywanie piskąt i kurczaków do dalszego procesu produkcji Sprzątanie na stanowisku Pakowanie i układanie do pudełek Inne prace produkcyjne zlecone przez kierownika Tego oczekujemy od Ciebie: Gotowość do pracy na rzeźni i z kurczakami Dobra kondycja fizyczna Dostępność na dłuższy okres czasu Wysoka motywacja do pracy Brak przeciwskazań do pracy fizycznej Mile widziane doświadczenie w wieszaniu na haki Oferujemy Ci: Stawkę: €12,00 / cao Tygodniowy system wypłat Praca na długi okres czasu Internetowy profil pracownika Zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne Kontrakt w języku polskim i pomoc polskiego koordynatora Transport do pracy

Praca produkcyjna na rzeźni przy kurczakach

  • Data publikacji:
  • 18-09-2020
  • Miejsce Pracy:
  • Hollandia - Nijkerkerveen
  • Stanowisko:
  • Pracownik fizyczny

Obowiązki:

  • Wieszanie na haki
  • Przygotowywanie piskąt i kurczaków do dalszego procesu produkcji
  • Sprzątanie na stanowisku
  • Pakowanie i układanie do pudełek
  • Inne prace produkcyjne zlecone przez kierownika

Tego oczekujemy od Ciebie:

  • Gotowość do pracy na rzeźni i z kurczakami
  • Dobra kondycja fizyczna
  • Dostępność na dłuższy okres czasu
  • Wysoka motywacja do pracy
  • Brak przeciwskazań do pracy fizycznej
  • Mile widziane doświadczenie w wieszaniu na haki

Oferujemy Ci:

  • Stawkę: €12,00 / cao
  • Tygodniowy system wypłat
  • Praca na długi okres czasu
  • Internetowy profil pracownika
  • Zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne
  • Kontrakt w języku polskim i pomoc polskiego koordynatora
  • Transport do pracy