Bestenwest Sp. z o.o.
Wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Praca przy cebulkach tulipanów w Holandii

  • Data publikacji:
  • 24-10-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Holandia, Berkhout
  • Stanowisko:
  • Pracownik fizyczny

Bestenwest Work Sp. z o.o. (13657) dla swojego najlepszego holenderskiego klienta poszukuje osób chętnych do pracy PRZY CEBULKACH KWIATOWYCH w miejscowości Berkhout.
Zakres obowiązków:
- sadzenie i sortowanie cebulek tulipanów
Początek pracy:
- ok. 10 grudnia 2019 do maja 2020 w okresie Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego roku zakwaterowanie GRATIS
Oferujemy:
-atrakcyjną stawkę godzinową 9,44€/h brutto
-po dwóch miesiącach pracy-możliwość dwutygodniowego urlopu
-stabilną i legalna pracę w oparciu o kontrakt holenderski
-odpłatne zakwaterowanie na terenie Holandii (pokoje dwuosobowe, z aneksem kuchennym i darmowym Wi-fi) oraz ubezpieczenie zdrowotne
-opiekę polskich koordynatorów na miejscu
-organizację płatnego wyjazdu za granicę u naszych zaufanych przewoźników

Wymagania:
- Gotowość do szybkiego wyjazdu
- motywacja i zaangażowania w wykonywane obowiązki
- nr BSN mile widziany
- język nie jest wymagany

KONTAKT:
Ewa
Tel: 730719400
e-mail: ewa@bestenwest.pl