Klaver
Masz doświadczenie w pracy z kwiatami? A może chcesz je dopiero zdobyć? Mamy ofertę dla ludzi doświadczonych i tych którzy swoją przygodę w tej branży dopiero zaczynają! Nie czekaj i zadzwoń zapytać o szczegóły +48 570 901 913!

Praca przy kwiatach w Holandii

  • Data publikacji:
  • 21-09-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Holandia
  • Stanowisko:
  • Pracownik Produkcji

Obowiązki:

  • Czyszczenie cebulek kwiatowych
  • Prace szklarniowe(kwiaty doniczkowe, warzywa i owoce)
  • Pakowanie/sortowanie kartonów z kwiatami
  • Produkcja bukietów

Oferujemy:

  • Dużą ilość godzin
  • Atrakcyjna stawka godzinowa + dodatki
  • Umowa o pracę(na warunkach holenderskich) oraz ubezpieczenie
  • Zakwaterowanie wraz z transportem do pracy na terenie Holandii

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Motywacja do pracy zmianowej
  • Zaangażowanie i kondycja fizyczna

Zadzwoń i APLIKUJ już dziś! Pomożemy w organizacji wyjazdu!

Kamila: ☎ +48 570 901 414 mail: work@klaverteam.com

Oliwia: ☎ +48 570 901 913 mail: praca@klaverteam.com

Dominika: ☎ +48 570 901 033 mail: job@klaverteam.com

Izabela: ☎ +48 731 901 913 mail: job2@gmail.com

Biuro Pośrednictwa Pracy Klaver Sp. z o.o - posiadamy certyfikat nadany przez Marszałka Województwa Śląskiego o numerze 18450.