FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej

Praca przy linii produkcyjnej produkty silikonowe

Miejsce pracy: Dopiewo

Obowiązki:

– Weryfikacja półproduktu podawanego do maszyny

 –wizualna kontrola jakościowa

– Koordynowanie pracy linii produkcyjnej

– Realizacja planów produkcyjnych

– Przygotowanie maszyny i urządzeń do pracy zgodnie z planem produkcyjnym – przezbrajanie linii

produkcyjnej

– Ustawianie linii produkcyjnej pod produkcję konkretnego rodzaju produktu

– Przestrzeganie wartości firmy

Z naszej strony zapewniamy:

- umowę o pracę, po okresie próbnym przejście na umowę o pracę bezpośrednio do Firmy

- atrakcyjna stawka godzinowa

- dodatki z tytułu pracy w nocy

- płatne nadgodziny

- weekendy płatne 100%

Wymagamy:

- jedynie sprawności fizycznej oraz własnego dojazdu do Dopiewa

- mile widziane doświadczenie na produkcji

Wszystkie osoby zainteresowane ofertą pracy zapraszamy do podsyłania swoich aplikacji  na adres  k.orchowska@fallwork.pl

Zgłoszenia osobiste FALLWORK ul. Towarowa 35, 61-896 Poznań od Poniedziałku do Piątku od 9 do 17 ( naprzeciw dworca głównego PKP)

Telefonicznie pod numerem  790-790-445

* Oferta pracy stałej

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli w CV:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)"Agencja Pracy Tymczasowej Fallwork 6231