DOMINIKA

Praca przy obsłudze kasy fiskalnej i terminala

  • Data publikacji:
  • 26-02-2021
  • Miejsce Pracy:
  • MIŃSK MAZOWIECKI
  • Stanowisko:
  • Sprzedawca

Wymagania:

- posiadanie książeczki lub orzeczenia do celów sanitarno-epidemiologicznych

- chęć do podjęcia pracy w zespole

- skrupulatność

- nienaganna organizacja pracy własnej

- dyspozycyjność do pracy dorywczej lub stałej - praca w godzinach 7-15/15-23/ 23:45-7:30

Podstawowe zadania, które czekają na Ciebie:

- informacja oraz bieżąca obsługa Klientów

- obsługa kasy fiskalnej oraz terminala kart płatniczych

- wykonywanie transakcji gotówkowej i bezgotówkowej

Dlaczego warto z nami podjąć współpracę?

- zapewniamy zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie, a po okresie próbnym możliwość zatrudnienia na umowę o pracę.

- wynagrodzenie regulowanie z formie TYGODNIÓWKI LUB MIESIĘCZNE - decyzja należy do Ciebie!

- pełne ubezpieczanie od pierwszego dnia pracy

- zatrudnienie on-line bez wyjścia z domu!

- stawkę godzinową – 18,30 zł brutto/ godzinę

Nie czekaj na innych. Zadzwoń lub wyślij sms 883 088 633

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli w CV:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)"Agencja Pracy Tymczasowej Fallwork 6231