KLAVER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Praca przy pakowaniu cukierków, kosmetyków, elektroniki w Holandii !!!

  • Data publikacji:
  • 24-03-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Holandia - Oss
  • Stanowisko:
  • Pracownik fizyczny

Szukasz pracy? Już nie musisz!

Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy

 Oferujemy:

 •atrakcyjne wynagrodzenie

 •holenderską umowę o pracę na dłuższy okres

 •pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem

 •dobre warunki pracy, miłą atmosferę

 •indywidualne podejście do każdego kandydata

 •cotygodniowe wypłaty

Zakres obowiązków:

•zbieranie produktu z linii produkcyjnej

•pakowanie produktu w opakowanie (najczęściej cukierków, kosmetyków, mleka dla dzieci )

•sprawdzenie jakości produktu

•logistyka

•order picker

•pakowanie elektroniki

Wymagania:

 •gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym

 •odpowiedzialność, dokładność

 •zaangażowanie w powierzone obowiązki

 •chęć i motywacja do prac

Dla osób chętnych do podjęcia pracy w branży logistycznej lub jako order picker- wymagana jest znajomość języka angielskiego.

 Jedna firma a tak wiele możliwości !

Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń lub wyślij SMS z dopiskiem „Pakowacz” - oddzwonimy do Ciebie !!!

Kontakt:

Dominika tel. +48 570 901 033 mail:job@klaverteam.com

Marta tel. +48 577 901 944 mail:rekrutacja@klaverteam.com

Karina tel. +48 570 901 913 mail: praca@klaverteam.com