KLAVER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Praca w Holandii

Praca przy pakowaniu owoców i warzyw w Holandii !!! bez kwarantanny

  • Data publikacji:
  • 01-09-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Westland
  • Stanowisko:
  • Pracownik Produkcji

Rejon: Westland

Szukasz pracy? Już nie musisz!

PAKOWACZ WARZYW I OWOCÓW

Oferujemy:

  • •atrakcyjne wynagrodzenie
  • •holenderską umowę o pracę na dłuższy okres
  • •pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
  • •dobre warunki pracy, miłą atmosferę
  • •indywidualne podejście do każdego kandydata
  • •cotygodniowe wypłaty

Zakres obowiązków:

  • § sortowanie i pakownie owoców i warzyw
  • § napełnianie owocami maszyn pakujących
  • § ważenie owoców
  • §układanie pudełek na paletach

Wymagania:

  • •gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • •odpowiedzialność, dokładność
  • •zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • •chęci i motywacja do pracy

Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń lub wyślij SMS z dopiskiem

"pakowanie owoców" - oddzwonimy do Ciebie !!!

Kontakt:

Izabela tel. +48 731 901 913 mail: job2@klaverteam.com

Dominika tel. +48 570 901 033 mail:job@klaverteam.com

Kamila + 48 570 901 414 mail :work@klaverteam.com

Klaver Sp. z o.o., ul. Gminna 131, 42-221 Częstochowa, certyfikat KRAZ 18450