KLAVER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Praca przy pakowaniu owoców i warzyw

Praca przy pakowaniu owoców i warzyw w Holandii !!! Rejon: Westland

Szukasz pracy? Już nie musisz!

Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy

Oferujemy:

•atrakcyjne wynagrodzenie

•holenderską umowę o pracę na dłuższy okres

•pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem

•dobre warunki pracy, miłą atmosferę

•indywidualne podejście do każdego kandydata

 •cotygodniowe wypłaty

Zakres obowiązków:

sortowanie i pakownie owoców i warzyw

Wymagania:

•gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym

•odpowiedzialność, dokładność

•zaangażowanie w powierzone obowiązki

•chęci i motywacja do pracy

Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń lub wyślij SMS z dopiskiem

"pakowanie owoców" - oddzwonimy do Ciebie !!!

Kontakt:

Dominika tel. +48 570 901 033 mail:job@klaverteam.com

Karina tel. +48 570 901 913 mail: praca@klaverteam.com

Agnieszka tel.: +48 577 901 099 mail: pracuj@klaverteam.com