KLAVER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy na stanowisko:

Praca przy pakowaniu owoców i warzyw w Holandii !!! Rejon: Westland

  • Data publikacji:
  • 06-05-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Holandia, Westland
  • Wynagrodzenie:
  • 10, 25 € brutto / h
  • Stanowisko:
  • Pakowacz

Praca przy pakowaniu owoców i warzyw
w Holandii !!!
Rejon: Westland
Szukasz pracy? Już nie musisz!
PAKOWACZ WARZYW I OWOCÓW
Oferujemy:
 •atrakcyjne wynagrodzenie
 •holenderską umowę o pracę na dłuższy okres
 •pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
 •dobre warunki pracy, miłą atmosferę
 •indywidualne podejście do każdego kandydata
 •cotygodniowe wypłaty
Zakres obowiązków:
 sortowanie i pakownie owoców i warzyw
Wymagania:
 •gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym
 •odpowiedzialność, dokładność
 •zaangażowanie w powierzone obowiązki
 •chęci i motywacja do pracy
Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń lub wyślij SMS z dopiskiem
"pakowanie owoców" - oddzwonimy do Ciebie !!!
Kontakt:
Dominika tel. +48 570 901 033 mail:job@klaverteam.com
Karina tel. +48 570 901 913 mail: praca@klaverteam.com