Flexcraft

Praca przy pakowaniu słodyczy

  • Data publikacji:
  • 30-04-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Holandia
  • Stanowisko:
  • Pracownik Produkcji

Agencja Zatrudnienia Flexcraft to sprawdzona, rzetelna firma. Za nami są lata doświadczeń w organizowaniu pracy i pobytu w Holandii zainteresowanym zarobkowaniem za granicą. Możesz nam zaufać, współpracujemy tylko z pewnymi, uczciwymi firmami.

CERTYFIKAT NR 273

Miejsce pracy: Holandia

Opis stanowiska:

- Praca przy taśmie produkcyjnej bądź stacjonarnych stanowiskach,

- Pakowanie towaru (cukierki, żelki, czekolady),

- Układanie towaru na paletach i przygotowywanie do wysyłki,

- Kontrola jakości.

Oferujemy:

pomoc w zorganizowaniu wszelkich formalności związanych z podjęciem zatrudnienia,

zakwaterowanie najczęściej w pokojach dwuosobowych, wifi, mieszkania zgodne z normą SNF,

dojazdy do pracy (rower lub samochód firmowy),

pomoc w organizacji przejazdu do Holandii,

wynagrodzenie zgodne z przepisami prawa holenderskiego (dodatki za pracę zmianową, w nadgodzinach, dni wolne itp.),

atrakcyjne stawki godzinowe,

dodatek urlopowy, wakacyjne (wypłacane zgodnie z CAO),

umowa o pracę tymczasową na długi okres czasu (minimum 3 miesiące) - to nie jest praca sezonowa.

Wymagania:

zaangażowanie w wykonywane obowiązki,

terminowe i prawidłowe wykonywanie zadań w pracy,

mile widziane prawo jazdy kat. B,

dyspozycyjność na minimum 3 miesiące- chcemy się z Tobą związać na jak najdłużej!

Zainteresowany?
Wyślij CV na adres praca@flexcraft.pl
Bądź zadzwoń pod numer 0048 504 194 656 Angelika