House of Jobs GmbH
Agencja pracy House of Jobs, z siedzibą w Wolnzach, obecnie dla Swojego klienta poszukuje pracowników na produkcję, do fabryki, zajmującej się wytwarzaniem kół zębatych.

Praca przy produkcji kół zębatych- pomocnik/ operator maszyn/ kontroler jakości k/m

  • Data publikacji:
  • 01-10-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Wehingen, Niemcy
  • Wynagrodzenie:
  • 10.50-13.50€ brutto/h+ 20€ diety netto, za każdy przepracowany dzień
  • Stanowisko:
  • Pracownik Produkcji

Twoje obowiązki:

Pomocnik:

Dostarczanie materiału do maszyny + częściowe czyszczenie maszyn, sprawdzanie, czy wszystkie etykiety wiszą we właściwym miejscu,

częściowe podnoszenie worków 20 kg.

Operator maszyn:

Praca po przeszkoleniu stanowiskowym,

Dostarczanie materiału i obsługa maszyny,

Wstępna kontrola jakości gotowego produktu.

Kontroler jakości:

Praca przy przeszkoleniu, z wcześniejszym doświadczeniem z narzędziami pomiarowymi- np. mikrometr, suwmiarka etc.

Pomiar kół zębatych wykonanych z tworzywa sztucznego,

Wprowadzanie danych do komputera.

Pracodawca oczekuje:

Gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym,

Mile widziane prawo jazdy i własny samochód,

Pomocnik:

Mile widziane doświadczenie na produkcji,

Podstawowej znajomości języka niemieckiego- A1-A2

Mile widziane doświadczenie na produkcji i przy obsłudze maszyn,

Podstawowej/ komunikatywnej znajomości języka niemieckiego- A2-B1

Znajomości przyrządów pomiarowych- suwmiarka, mikrometr etc.

Doświadczenia na podobnym stanowisku,

Komunikatywnej/ dobrej znajomości języka niemieckiego- B1-B2

Obsługi komputera.

Co oferujemy?

Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości:

Pomocnik: 10.50€ brutto/h+ 20€ diety netto za każdy przepracowany dzień+ dodatki zmianowe

Operator maszyn: 11.50€ brutto/h+ 20€ diety netto za każdy przepracowany dzień+ dodatki zmianowe

Kontroler jakości: 13.50€ brutto/h+ 20€ diety netto za każdy przepracowany dzień+ dodatki zmianowe

Mieszkanie płatne w odległości około 10km od miejsca pracy,

Niemiecką umowę o pracę i stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie z możliwością przejęcia przez pracodawcę,

Możliwość dalszego rozwoju,

Wsparcie ze strony House of Jobs.

Brzmi ciekawie? W takim razie aplikuj już teraz- wszystkie szczegóły omówimy telefonicznie pod numerem +48 722 004 929

Możesz także wysłać Swoje CV na adres: info-polen@houseofjobs.de