Praca w Niemczech

Praca przy produkcji maszyn rolniczych

  • Data publikacji:
  • 07-12-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy- Bawaria
  • Wynagrodzenie:
  • 1800 Euro
  • Stanowisko:
  • Monter

Niemiecka Firma HVO Personalservice zatrudni na stanowisko - Monter, mechanik, elektromonter lub pomocnik produkcyjny do lakierni proszkowej bez znajomości j.niemieckiego

Start: od 9 stycznia

Obowiązki:

  • praca na produkcji maszyn rolniczych
  • zawieszanie i ściąganie elementów przeznaczonych do lakierowania bądź malowania
  • inne zadania w zależności od aktualnego zapotrzebowania

 Oczekiwania:

  • chęć do pracy, zaangażowanie i sumienność
  • gotowość do uczenia się nowych rzeczy
  • dużą zaletą będzie prawo jazdy kat.B oraz własny samochód
  • Zapewniamy:
  • opieka polskojęzycznego koordynatora
  • przeszkolenie pracownicze
  •  pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu
  • niemiecka mowa o pracę
  • wolne soboty i niedziele
  • zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w cenie około 250-300 euro miesięcznie od osoby
  • zaliczka po 2 tygodniach pracy
  • premie za nadgodziny
  • wypłaty w terminie
  • odzież robocza
  • ubezpieczenie zdrowotne

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem CV, na adres:

  • z dopiskiem: „PRACA, imię i nazwisko” na e-mail rekrutacja@hvo-personal.de lub kontakt telefoniczny 504 583 000