Work Service

Praca przy produkcji pampersów w Czechach

  • Data publikacji:
  • 18-05-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Czechy

Grupa Work Service  działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce. Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.”

Dla naszego klienta - firmy międzynarodowej, w chwili obecnej poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Operator produkcji

Miejsce pracy: Turnov

Opis stanowiska:
- praca przy produkcji pampersów;
- praca przy maszynie, która odkłada materiały na produkcję artykułów sanitarnych i rolek uzupełniających na maszynie;
- kontrola jakości;
- praca stojąca;

Wymagania:
- motywacja do pracy na dłuższy okres czasu;
- sumienność, dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków;
- mile widziane doświadczenie w pracy na stanowiskach produkcyjnych;

Oferujemy:
- wynagrodzenie około 2900-320 0 zł/netto/miesiąc;
- czeską umowę o pracę;
- bezpłatne zakwaterowanie;
- 20 dni urlopu płatnego;
- opiekę koordynatora;
- dofinansowanie do posiłków;
- praca w systemie III zmianowym (6-14; 14-22; 22-6);
- możliwość pobierania zaliczek tygodniowych;

Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest Work Service S.A.  z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować używając adresu: IOD@workservice.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: art. 22¹ § 1   kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. Rozporządzenia  z dnia 27 kwietnia 2016 r. Rozporządzenia RODO w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych). Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Czas przechowywania danych: powierzone dane osobowe będą przechowywane do czasu prowadzonej rekrutacji.  Przewidywane kategorie odbiorców danych:  osoby zajmujące się rekrutacją i kadra decydująca o zatrudnieniu. Przysługujące prawa: prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.