Euro-Art Sp. z o.o. Sp. k.

Praca przy produkcji reklam, montaże, MODLNICA

  • Data publikacji:
  • 22-07-2020
  • Miejsce Pracy:
  • Modlnica
  • Wynagrodzenie:
  • 4000-4500 zł brutto/mc
  • Stanowisko:
  • Pracownik fizyczny

Poszukujemy pracownika do pracy przy produkcji reklam oraz ich montażach.

OFERUJEMY:

- pracę w stabilnej firmie produkcyjnej

- zatrudnienie od zaraz

- stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat

- system pracy w godzinach 8.00-16.00, możliwe nadgodziny i wyjazdy służbowe

- samochody służbowe na czas wykonywania pracy

- premie uzależnione od zaangażowania

- wsparcie na start i miłą atmosferę

- urozmaiconą pracę, zero monotonii

GŁÓWNE ZADANIA:

- obsługa maszyn: laminatora, plotera tnącego, trymera i innych

- konfekcja wydruków wielkoformatowych (laminowanie, docinanie, oklejanie, zgrzewanie, oczkowanie i inne)

- oklejanie płyt foliami

- oklejanie witryn szklanych

- tapetowanie ścian

- praca z tworzywami tj. PCW, pleksi, kompozyty, sklejka i inne

- montaże reklam (w tym z drabiny, rusztowania, podnośników) na wysokości pow. 3m, głównie na terenie Krakowa i okolic, możliwe prace wyjazdowe

OCZEKUJEMY OD KANDYDATÓW:

- doświadczenia w branży związanej z drukiem wielkoformatowym lub przy obróbce tworzyw sztucznych lub przy montażach różnego typu

- prawa jazdy kat. B

- umiejętności pracy z drabiny i na wysokości (badania i uprawnienia po stronie Pracodawcy)

- chęci i zaangażowania w celu szybkiej nauki