Get Job Sp. z o.o.
Get Job Sp. z o.o. to licencjonowana oraz certyfikowana agencja pracy tymczasowej (KRAZ 18595) świadcząca usługi w zakresie zapewnienia kadry pracowniczej dla klientów na terenie Europy Zachodniej.

Praca przy sadzonkach

  • Data publikacji:
  • 12-02-2020
  • Miejsce Pracy:
  • Holandia
  • Stanowisko:
  • Rolnik

•Praca przy sadzonkach kwiatów, warzyw i

owoców
• Rozdzielanie, okręcanie oraz sadzenie plant
• Praca na szklarni oraz na polu

• Motywacja do pracy
• Sumienność oraz zaangażowanie w
powierzone obowiązki
• Mile widziane doświadczenie na podobnym
stanowisku
• Znajomość języka obcego (angielski lub
holenderski) będzie dodatkowym atutem
• Dyspozycyjność na dłuższy okres
• Osobiste konto bankowego

• Długoterminowe, stabilne zatrudnienie
• Opiekę POLSKIEGO REZYDENTA
• Zakwaterowanie • Polską umowę o pracę i benefity jej
przysługujące (wysokie zarobki netto, ciągłość
ubezpieczenia, dodatki i zasiłki)
• Bonusy dla pracowników