KLAVER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
PRACA PRZY UPRAWIE I ZBIORACH - HOLANDIA

  • Data publikacji:
  • 29-04-2020
  • Miejsce Pracy:
  • Sint Oedenrode
  • Stanowisko:
  • Pracownik fizyczny

Miejsce pracy: Holandia, Sint Oedenrode

Stanowisko: pracownik fizyczny - sadzenie, uprawa i zbiory - malin, jagód, agrestu i pora.

DUŻO GODZIN PRACY

Liczba wolnych stanowisk pracy: 15

Start : 14-04-2020

Zakres obowiązków:

- wycinanie sadzonek

- sadzenie i pielęgnacja upraw

- zbiór, sortowanie i pakowanie owoców

- sortowanie i pakowanie różnego rodzaju roślin

Wymagania:

- motywacja oraz zaangażowanie w powierzone obowiązki

- mile widziane doświadczenie w podobnych pracach

- mile widziane prawo jazdy kat. B

Pracodawca oferuje:

- holenderską umowę o pracę

- opieka polskiego koordynatora

- wyrobienie numeru BSN

- dodatki za nadgodziny

- ubezpieczenie oraz dojazd do pracy

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny pod nr. tel: +48 570 901 033 (sms z adresem mailowym o treści SADZONKI - prześlemy szczegóły ofert pracy).

KLAVER Sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie

Pośrednictwo Pracy z certyfikatem KRAZ 18450

www.klaverteam.com