Cekal Recruitment Ltd
Praca przy zbiorze truskawek Irlandia od 2022

O naszej firmie:
Cekal jest polską agencją pośrednictwa pracy powstałą w 2013 roku która zajmuję się rekrutacją personelu do pracy w całej Uni Europejskiej. Obsługujemy wiele branż. Jesteśmy legalnym biurem pośrednictwa pracy.

Opis stanowiska:

Praca od kwietnia do października 2022.
Praca przy zbiorze oraz pielegnacji truskawek. Nie wymagana jest znajomość j. angielskiego.
Praca wyłącznie pod zadaszeniem w chalach oraz szklarniach. Truskawki rosną na stelarzach 1.40 m od ziemi.

Rekrutujemy wyłącznie dla sprawdzonych plantacji które produkują truskawki dla supermarketów. Praca odbywa się przy zbiorach oraz na hali przy pakowaniu owoców.

Wymagania

- osoba w wieku 30+
- pracowitość
- punktualność
- rzetelność

Nasza oferta:
- legalne zatrudnienie bezpośrednio przez firmę w Irlandii
- umowa o pracę na okres od kwietnia do października ( sezon)
- pomoc w otwarciu konta bankowego w Irlandii oraz numeru PPS
- zapewnione odpłatne zakwaterowanie w pokojach 2 osobowych ( 60 € na tydzień ze wszystkimi rachunkami)
- wypłaty tygodniowe przelewem na konto w Irlandii
- wynagrodzenie 10.50 €/h brutto podczas pakowania produktów na hali jednak zbiory rozliczane są w akordzie
- praca od 8 do 17

Prosimy o przesłanie CV w j. polskim lub angielskim  wraz ze zdjęciem na adres kontakt@cekal.pl w tytule Truskawki Irlandia