Interkadra
InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego z 12-letnim doświadczeniem na rynku. Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Jesteśmy firmą godną zaufania! Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia. Obecnie dla naszego Klienta prowadzimy rekrutację na stanowiska we Francji:

Praca sezonowa Francja

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego z 12-letnim doświadczeniem na rynku. Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Jesteśmy firmą godną zaufania!
Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Obecnie dla naszego Klienta prowadzimy rekrutację na stanowiska we Francji:

  • kelnerka
  • pomoc kuchenna
  • sprzątaczka
  • stolarz
  • mechanik maszyn rolniczych
  • operator wózka widłowego
  • monter elewacji zewnętrznej
  • spawacz
  • płytkarz
  • murarz
  • pomocnik murarza
  • monter PCV
  • blacharz lakiernik

Oferujemy

  • 35 h pracy tygodniowo
  • dodatek transportowy PL-FR FR-PL 141 eur brutto
  • zakwaterowanie
  • stawka godzinowa w przedziale 10-13 EUR (zależnie od stanowiska)
  • ekwiwalent żywieniowy: 5-10 EUR brutto/dzień
  • dopłata do dojazdu na miejsce pracy (zależne od stanowiska)

Zadania

  • zgodne ze stanowiskiem

Oczekujemy

  • doświadczenia na adekwatnym stanowisku
  • mile widziana znajomość j. francuskiego (podstawowego)

Aplikuj https://interkadra.traffit.com/public/form/a/1534

Oferowane stanowisko nie jest tym, którego szukałeś? Zajrzyj na naszą stronę internetową www.interkadra.pl lub odwiedź nas w jednym z 20 centrów rekrutacyjnych na terenie całej Polski i sprawdź co możemy Ci zaproponować.