Wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko: Elektryk - Niemcy

Praca szuka elektryka do Niemiec + kwatera

  • Data publikacji:
  • 31-05-2023
  • Miejsce Pracy:
  • Kall Niemcy
  • Wynagrodzenie:
  • 9500
  • Stanowisko:
  • Elektryk

PRACA ELEKTRYK NIEMCY Z ZAKWATEROWANIEM

Dla naszego klienta poszukujemy pracowników na stanowisko: ELEKTRYK. Praca na terenie niemieckiej miejscowości Kall.

OBOWIĄZKI:

  • montaż sieci elektrycznych i przyłączy

  • instalacja i konserwacja urządzeń elektrycznych

  • usuwanie usterek

  • przestrzeganie obowiązujących procedur i norm

WYMAGANIA:

  • Język niemiecki umożliwiający sprawną komunikację

  • Samochód

OFERUJEMY:

  • niemiecką umowę o pracę

  • Wynagrodzenie w wysokości co najmniej 2100 euro NA RĘKĘ za 160 godzin pracy

  • możliwość nadgodzin

  • darmowe zakwaterowanie (pokoje 1-osobowe)

  • pracę w stabilnej firmie