Gowork.pl
Gowork.pl to firma z wieloletnim doświadczeniem w organizowaniu wyjazdów dla Opiekunek i Opiekunów osób starszych do Niemiec. Naszą dewizą jest szacunek dla innych oraz jasne zasady współpracy. Obecnie poszukujemy Opiekunek osób starszych. Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ) nr 993

Praca w charakterze Opiekunki osób starszych

  • Data publikacji:
  • 25-01-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy

Aktualnie poszukujemy Opiekunki dla pani Gisel. Seniorka wraz z mężem mieszka w okolicach Limburg an der Lahn. Podopieczna cierpi na mocno rozwiniętą demencję oraz Parkinsona. Pani Gisel ma trudności z mówieniem oraz koncentracją. Seniorka ma również problemy z nietrzymaniem moczu. W opiece nad podopieczną pomaga mąż.

Obowiązki:
-pomoc seniorce w jedzeniu, pielęgnacji ciała, czynnościach toaletowych, ubieraniu oraz wspólne spacery.
-prowadzenie domu, gotowanie, pranie, robienie zakupów, opieka nad psem

Wymagania:
-czynne prawo jazdy kat. B
-gotowość podjęcia pracy na minimum 3 miesiące
-podstawowa znajomość języka niemieckiego
-doświadczenie w pracy z osobami chorymi i starszymi (mile widziane referencje)
-tolerowanie zwierzątek domowych

Oferujemy:
-podróż do i z Niemiec
-atrakcyjne wynagrodzenie
-opiekę koordynatora na czas wyjazdu
-oferujemy bezpłatne kursy z zakresu podstaw języka niemieckiego dla naszych opiekunów
-zakwaterowanie (pokój z osobną łazienką) oraz wyżywienie w miejscu zlecenia

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o kontakt mailowy (anna.zienowicz@gowork.pl) albo wysłanie SMS na numer podany w ogłoszeniu.
Treść SMS: imię i nazwisko oraz województwo.

Zapraszamy do oddziału w Katowicach:
ul. 3 Maja 13, 40-096 Katowice
Godziny otwarcia:
pon-pt 8:00-18:00 sb 8:00-16:00