Gowork.pl

Praca w charakterze opiekunki osób starszych – GoWork.pl

  • Data publikacji:
  • 17-03-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy

Gowork.pl to firma z wieloletnim doświadczeniem w organizowaniu wyjazdów dla Opiekunek i Opiekunów osób starszych do Niemiec. Naszą dewizą jest szacunek dla innych oraz jasne zasady współpracy. Obecnie poszukujemy Opiekunek osób starszych.

Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ) nr 993

Aktualnie poszukujemy opiekunki dla 92-letniej pani Alice. Podopieczna przeszła zawał oraz ma problemy z poruszaniem się. Pani Alice jest osobą leżącą, w domu również chodzi przy pomocy balkonika lub korzysta z wózka inwalidzkiego. Seniorka ma również problemy z nadciśnieniem oraz jest cukrzykiem.

Obowiązki:
Do obowiązków opiekunki zależeć będzie prowadzenie gospodarstwa domowego: pranie, sprzątanie, gotowanie, robienie zakupów. Opiekunka również będzie towarzyszyła podopiecznej oraz pomagała jej w codziennych czynnościach, takich jak pielęgnacja ciała, kąpiele, codzienna toaleta, ubieranie się.

Wymagania:
·Dobra znajomość języka niemieckiego
·Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i chorymi (mile widziane referencje)
·Dobry stan zdrowia
·Dodatkowym atutem będzie posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B

Oferujemy:
·Zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego
·Indywidualny dobór ofert
·Jasne zasady współpracy
·Atrakcyjne i uczciwe wynagrodzenie
·Opiekę koordynatora na czas wyjazdu

Zapraszamy do odwiedzenia nas!

Oddział w Katowicach:
ul. 3 Maja 13, 40-096 Katowice
Godziny otwarcia:
pon-pt 8:00-18:00 sb 8:00-16:00