Zespół Agencji Rekrutacji Rekruterus
BETONIARZ - PRACA W DANII BEZ JĘZYKA

Praca w Danii - Betoniarz

  • Data publikacji:
  • 02-06-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Middelfart, Dania
  • Stanowisko:
  • Cieśla

Zespół Agencji Rekrutacji Rekruterus:

"Od dekady zajmujemy się rekrutacją pracowników do pracy za granicą. Jeśli szukasz ciekawych ofert z branży budowlanej, przemysłowej lub przemysłowo - produkcyjnej - koniecznie sprawdź nasze oferty! Oferujemy legalną pracę na zagranicznych warunkach"

Aktualnie dla naszego partnera poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Betoniarz

Miejsce pracy: Middelfart, Dania

BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA OBCEGO!

Oferujemy:

  • zatrudnienie w firmie o wypracowanej pozycji na rynku

  • praca od zaraz na stałe

  • atrakcyjne wynagrodzenie: min. 21.000 DKK na rękę (po odciągnięciu kosztów zakwaterowania)

  • pomoc z formalnościami oraz zakwaterowaniem

    (koszt zakwaterowania ok. 2500DKK/miesiąc)

Ale i wymagamy:

  • min. 3 lata udokumentowanego doświadczenia w zawodzie, najlepiej za granicą

Obowiązki: wylewanie betonu pompą, wyrównywanie, zacieranie/szlifowanie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aktualnego CV oraz zdjęcia twarzy na adres:

skandynawia.rekrutacja@gmail.com

lub o kontakt telefoniczny + 31 658965358

Wszystkim kandydatom dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie w aplikacji klauzuli o ochronie danych osobowych:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) - c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Polub nas na Facebooku: Agencja Rekrutacji Rekruterus