APP
Filetowanie ryb w Danii

Praca w Danii przy filetowaniu ryb w Danii zagranica fileciarz

  • Data publikacji:
  • 24-06-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Dania
  • Stanowisko:
  • Pracownik Produkcji

FILETOWANIE RYB W DANII

Agencja pośrednictwa pracy "APP" nr KRAZ 26094

O PRACY

Lokalizacja: Hanstholm (Jutlandia Północna)
Wynagrodzenie:  140 DKK brutto / h
Start: lipiec 2022
Kontrakt: stały
Czas pracy: 37 godz. tygodniowo
Ilość miejsc: 4
Zadania: ręczne filetowanie różnych gatunków ryb

WYMAGANIA

- doświadczenie w filetowaniu ryb
- język angielski na minimum podstawowym poziomie
- niekaralność

ZAKWATEROWANIE

Zapewnione na miejscu, płatne przez pracownika

APLIKACJE

CV po polsku i angielsku proszę przesyłać na adres piotr.app.dk@gmail.com.
W tytule maila proszę wpisać „Filetowanie ryb”
Kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 16.00 pod nr +48 535 935 070