Beta Personalservice GmbH

Praca w fabryce czekoladek Lipsk

  • Data publikacji:
  • 12-05-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Lipsk,Niemcy

Fabryka czekoladek oferuje od zaraz możliwość zatrudnienia w Lipsku na produkcji czekoladek.
Ogłoszenie pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka niemieckiego oraz bez doświadczenia, poszukujemy osób do stałej współpracy.
Stanowisko : Pracownik produkcji
Rozpoczęcie : 01.06.2016r
Lokalizacja : Lipsk, Niemcy
Stawka : od 9,40/h netto
Oferta pracy dla meżczyzn, kobiet, par.
OBOWIĄZKI :
- praca produkcyjna w fabryce czekoladek
- zadania wykonywane będą przy taśmie produkcyjnej
- obowiązkiem będzie obsługiwanie linii,zalewanie form,sortowanie i pakowanie gotowych wyrobów
- pracownik będzie również przeprowadzał kontrole jakości
OCZEKIWANIA :
- zręczność, sprawność manualna
- odpowiedzialne podejście do wykonywanej pracy
- zdolność do korzystania z maszyn produkcyjnych
- chęci do pracy oraz motywacja
- ukończone 18lat (ważny dokument tożsamości)
- mile widziane doświadczenie na tym samym lub podobnym stanowisku

OFERUJEMY :
- uniform służbowy
- gruntowne przeszkolenie pracownicze
- przejazdy do pracy
- dobre wynagrodzenie oraz terminowe wypłaty
- legalne zatrudnienie (umowa o prace), ubezpieczenie
- opieka koordynatora porozumiewającego się w języku polskim
- bezpłatny bus do Niemczech

Jeżeli jesteś zainteresowana/y nasza oferta pracy prosimy o wysłanie zalacznika CV
Wiadomości bez załącznika będą usuwane.!
Prosimy nie wysyłać duplikatów zgłoszeń do pracy!
Adres e-mailowy pod który należy złozyć aplikacje :
beta@personalservice.hub.pl
W tytule e-mailu proszę wpisać "czekoladki/06/17"