Klaver
Praca szuka człowieka! Nie musisz mieć doświadczenia! Z nami je zdobędziesz! Zadzwoń i dopytaj o szczegóły oferty +48 570 901 913!

Praca w Holandii na produkcji atrakcyjne warunki

  • Data publikacji:
  • 21-09-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Holandia
  • Stanowisko:
  • Pracownik Produkcji

Zakres obowiązków: Pakowanie/sortowanie warzyw i owoców Prace szklarniowe przy kwiatach doniczkowych oraz warzywach Zbiory sezonowe Produkcja sałatek   W zamian oferujemy: Zakwaterowanie oraz ubezpieczenie zdrowotne Dojazd z/do pracy na terenie Holandii Polski zespół koordynatorów na miejscu Atrakcyjna stawka + dodatki zmianowe i wakacyjne   Od naszych kandydatów oczekujemy: Kondycji fizycznej do wykonywania zdań Zaangażowania i motywacji do pracy w systemie zmianowym Nie czekaj i zadzwoń do Nas albo wyślij wiadomość „Zaandam” a oddzwonimy! Oliwia: ☎ +48 570 901 913 mail: praca@klaverteam.com Jeśli chcesz poznać inne oferty pracy: Izabela: ☎ +48 731 901 913 mail: job2@klaverteam.com Dominika: ☎ +48 570 901 033 mail: job@klaverteam.com Kamila: ☎ +48 570 901 414 mail: work@klaverteam.com Martin: ☎ +48 577 901 944 mail: rekrutacja@klaverteam.com   Zapraszamy również do Naszego Biura: Klaver Sp. z.o.o , ul. Gminna 131, 42-221 Częstochowa , certyfikat KRAZ 18450.