Klaver
Pracuj na stanowisku Pracownik produkcji. Oferta skierowana dla par , grup znajomych i osób pojedynczych

Praca w Holandii od zaraz sortownie owoców i warzyw- sałatki okolice Rotterdamu !!!

  • Data publikacji:
  • 30-08-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Rotterdam
  • Stanowisko:
  • Pracownik Produkcji

Pracodawca oferuje:

  • System pracy 3-zmianowy
  • umowa na warunkach Holenderskich
  • extra płatne nadgodziny
  • wypłaty w systemie tygodniowym, zaliczki
  • wspólne zakwaterowanie dla par, grup znajomych
  • opiekę koordynatorów
  • dostęp do aplikacji dla pracowników 24/7
  • zakwaterowanie
  • ubezpieczenie

Liczymy na Ciebie jeśli:

  • masz motywację do pracy
  • potrafisz pracować w grupie

Mile widziane:

  • znajomość angielskiego, prawo jazdy kat.B oraz doświadczenie

Opis stanowiska:

  • Praca na produkcji z możliwością różnych stanowisk takich jak:
    • sortownie owoców i warzyw ( kontrola jakości produktów, oklejanie, pakowanie )
    • krojenie warzyw na sałatki (mycie, krojenie, pakowanie)

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie wiadomości SMS o treści „Rotterdam” bądź kontakt telefoniczny :

+48 731 901 913 Izabela

job2@klaverteam.com

+48 570 901 913 Oliwia

praca@klaverteam.com

Szukaj nas także na FB, Skype, WhatsApp