Klaver
Praca w Holandii- pakowanie owoców i warzyw

  • Data publikacji:
  • 08-04-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Holandia, Haga
  • Stanowisko:
  • Pracownik fizyczny

Koniecznie zadzwoń do nas! Pomożemy Ci!
Pracodawca nie wymaga doświadczenia ani znajomości języka obcego!
Wszystkiego nauczysz się na miejscu !

Stanowisko: pakowacz, pracownik produkcji
Miejsce pracy: Holandia, Haga

Warunki:
-legalne zatrudnienie
-oferujemy prace również dla par
-ubezpieczenie zdrowotne

Zakres obowiązków:
-sortowanie owoców i warzyw
-pakowanie owoców i warzyw
-inne prace produkcyjne

Jeżeli zainteresowała Cię któraś z tych ofert, skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem telefonu:

Dominika tel: +48 570 901 033 job@klaverteam.com

Kamila tel: +48 570 901 414 work@klaverteam.com

Karol + 48 577 901 944 jobeu@klaverteam.com

Izabela +48 570 901 913 praca@klaverteam.com

Chcesz poznać szczegóły ofert? Wejdź na www.klaverteam.com

Zapraszamy również do Naszego Biura: Klaver Sp.z o.o., ul. Gminna 131, 42-221 Częstochowa , certyfikat KRAZ 18450