Tomasz Rajski
Praca w Amsterdamie

Praca w hotelach

  • Data publikacji:
  • 07-01-2020
  • Miejsce Pracy:
  • Amsterdam
  • Stanowisko:
  • Pokojówka

Poszukujemy chętnych osób do pracy w hotelach w Amsterdamie, Holandia.

Zakres obowiązków:

- właściwe przygotowanie pokoi dla gości hotelowych, utrzymanie czystości w pomieszczeniach służbowych i korytarzach

- wykonywanie prac i czynności zgodnie ze standardami

- bieżąca kontrola sprawności urządzeń i wyposażenia

Wymagania:

  • chęć i gotowość do pracy, elastyczność
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • mile widziana komunikatywna znajomość j. angielskiego

Warunki zatrudnienia:
• Wynagrodzenie: 365,5 € netto/tygodniowo (9,62 € netto/godzinowo).
• Średnia ilość godzin: 38 / tygodniowo (z możliwością wypracowania nadgodzin)
• Ubezpieczenie: 26,30 € / tygodniowo
• Zakwaterowanie: 100 € /tygodniowo (komfortowe mieszkanie)
• Dojazd do pracy: 20 € / tygodniowo (karta magnetyczna – jednorazowo 7,50 €)
• Opiekę polskiego koordynatora
• Możliwość zatrudnienia na dłuższy czas
• Umowa o pracę z holenderską firmą
• Płatne urlopy

Informacji udzielamy telefonicznie:

Tel.: +48 793 966 070 – Alexander Kaliberda

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie swojego CV na: kaliberda.alex@job-job.eu