Tomasz Rajski
Praca w Amsterdamie

Praca w hotelach

Data publikacji:
9.10.2019
Miejsce Pracy:
Amsterdam
Branża:
Gastronomia / Hotelarstwo / Turystyka
Stanowisko:
Pracownik fizyczny

Poszukujemy chętnych osób do pracy w hotelach w Amsterdamie, Holandia.

Zakres obowiązków:

- właściwe przygotowanie pokoi dla gości hotelowych, utrzymanie czystości w pomieszczeniach służbowych i korytarzach

- wykonywanie prac i czynności zgodnie ze standardami

- bieżąca kontrola sprawności urządzeń i wyposażenia

Wymagania:

  • chęć i gotowość do pracy, elastyczność
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • mile widziana komunikatywna znajomość j. angielskiego

Warunki zatrudnienia:

  • Wynagrodzenie: 332 € netto/tygodniowo (8,73 € netto/godzinowo).
  • Średnia ilość godzin: 38 / tygodniowo (z możliwością wypracowania nadgodzin)
  • Ubezpieczenie: 27 € / tygodniowo
  • Zakwaterowanie: 100 € /tygodniowo (komfortowe mieszkanie)
  • Dojazd do pracy: 20 € / tygodniowo (karta magnetyczna)
  • Opiekę polskiego koordynatora
  • Możliwość zatrudnienia na dłuższy czas
  • Umowa o pracę z holenderską firmą
  • Płatne urlopy

Informacji udzielamy telefonicznie:

Tel.: +48 793 966 091 – Tomasz Rajski

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie swojego CV na: info@job-job.eu

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń