KTD Sp. z o. o.
Wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Praca w magazynie - od zaraz!

  • Data publikacji:
  • 10-08-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Warszawa

Jesteśmy dynamicznie działającą firmą na rynku części zamiennych do samochodów osobowych i dostawczych. Realizujemy zamówienia w kraju i za granicu dla każdego segmentu odbiorców. Zakres naszej dystrybucji obejmuje m.in.: detal, indywiduale i sieciowe punkty obsługi serwisowej pojazdów, sklepy, hurtownie oraz instytucje państwowe.

W związku z realizacją strategii rozwoju spółki poszukujemy najlepszego kandydata na stanowisko „magazynier”.

 Zakres obowiązków:
            • zbieranie zamówień (pikowanie)
            • wysyłka towaru
            • odbiór dostaw
            • pakowanie produktów

         • inne prace magazynowe.

 Wymagania:
           • mile widziane doświadczenie w pracy magazynowej,
           • dobra organizacja pracy,
           • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym,
           • pracowitość, odpowiedzialność.

 Zapewniamy:

       • wszelkie narzędzia, jakich potrzebujesz;

       • pracę wśród profesjonalistów i pasjonatów;

       • indywidualne, klarowne i atrakcyjne systemy motywacyjne;

 Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV i załączenie do aplikacji następującej klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. Nr 133, poz. 883).”

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane aplikacje.