Elsta GmbH
Firma Elsta GmbH z siedzibą w Kolonii, w zachodnich Niemczech działa na rynku od 1994 roku. Wyróżniamy się profesjonalnym podejściem zarówno do klientów jak i naszych pracowników. Nasze zlecenia są długoterminowe, dobrane do potrzeb klienta i umiejętności pracownika.

Praca w Niemczech

  • Data publikacji:
  • 11-04-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy
  • Stanowisko:
  • Ślusarz

Firma Elsta GmbH z siedzibą w Kolonii, w zachodnich Niemczech działa na rynku od 1994 roku. Wyróżniamy się profesjonalnym podejściem zarówno do klientów jak i naszych pracowników. Nasze zlecenia są długoterminowe, dobrane do potrzeb klienta i umiejętności pracownika.

Działamy w sektorze budowlanym, w zawodach hydraulik, elektryk, ślusarz, spawacz i lakiernik przemysłowy.

Misją firmy jest jakość i bezpieczeństwo, a naszym mottem komunikacja z ludźmi i dla ludzi!

Obecnie poszukujemy kandydatow na stanowisko:

Ślusarz - Spawacz

Miejsce pracy: Niemcy

Zadania:

  • trasowanie
  • konserwacja sprzętu mechanicznego
  • roboty konstrukcyjno-spawalnicze
  • naprawa i wykonawstwo narzędzi i oprzyrządowania technologicznego,
  • wykonawstwo i naprawa wyrobów galanterii metalowej,
  • obsługa i naprawa maszyn i urządzeń technologicznych,
  • kontrola stanu technicznego maszyn i urządzeń oraz jakości wykonywanych wyrobów
  • spawanie którąś z metod MAG/TIG/MIG/ELEKTRODA,
  • przygotowanie materiału do spawania,
  • praca zgodnie z rysunkiem technicznym,
  • składanie i spawanie części zgodnie ze specyfikacją oraz zamówieniem,
  • przestrzegani przepisów BHP,

Wymagania:

  • warunkiem koniecznym jest komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
  • minimum dwa lata doświadczenia zawodowego,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • aktualne certyfikaty są dodatkowym atutem
  • prawo jazdy oraz własny samochód na wyjazd są dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach w całym regionie Niemiec
  • Pomoc polskiego opiekuna przez cały okres zatrudnienia
  • Niemiecka umowa o pracę z pełnym pakietem socjalnym
  • Pomoc w znalezieniu zawaterowania oray w opłaceniu noclegu w pierszym tygodniu pracy
  • Niemieckie ubezpieczenie zdrowotne oraz wyrobienie karty
  • Wynagrodzenie: od 12 € brutto/godz. + od 5 €/godz. Diety netto
  • Cotygodniowo wypłacane zaliczki
  • Do 30 dni urlopowych
  • Pomoc w załatwieniu odpowiedniej niemieckiej klasy podatkowej
  • Dodatek świąteczny i urlopowy po okresie próbnym

Prosimy o przesylanie aplikacji na adres mailowy .

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."