Firma FRIGGA zatrudni Opiekunki Osób Starszych do pracy w Niemczech! Oferujemy legalne zatrudnienie, najkorzystniejsze warunki, atrakcyjne wynagrodzenie, bezpieczne i sprawdzone miejsce pracy. Wymagamy jedynie podstawowej znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia w opiece.

Praca w Niemczech dla opiekunek.

  • Data publikacji:
  • 01-09-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Bydgoszcz

Miejscowość: 28816 Stühr

Podopieczna, 86lat, 50kg, 150cm

Dolegliwości:

- pacjentka choruje na nadciśnienie

- choroba układu krążenia / choroba układu sercowo-naczyniowego

- alergiczka

- podopieczna ma depresję

- pacjentka ma małą ranę na nodze

- częściowa inkontynencja

- pacjentka korzysta z pieluchomajtek / pomoc przy zmienianiu pieluchomajtek

- personel medyczny mobilizuje podopieczną do chodzena

- personel medyczny odwiedza podopieczną co drugi dzień

- podopieczna korzysta z wózka inwalidzkiego i rolatora

- pacjentka wstaje z łóżka współpracując z opiekunką

- korzysta ze specjalistycznego łóżka

- potrzebuje pomoc przy chodzeniu po schodach

- podopieczna potrzebuje asysty przy chodzeniu

- potrzebuje pomoc przy higienie ciała

- potrzebuje pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu się

- samodzielnie je i pije

- podopieczna budzi się 1-2 razy w nocy

- nie korzysta samodzielnie z toalety

- pacjentka nosi okulary

Pani mieszka z mężem w domu jednorodzinnym, w małym mieście. Miasteczko usytuowane jest w niewielkiej odległości od Hamburga, gdzie można się dostać za pomocą komunikacji miejskiej. Pacjentka jest spokojna i  przyjacielska. Podopieczna lubi grać w gry, oglądać telewizję, naturę i przebywać na świeżym powietrzu. Posiada kota. Do kontaktu jest syn i córka.

Obowiązki:

- prowadzenie domu

- pomoc w utrzymaniu higieny ciała

- pranie / prasowanie

- robienie zakupów

- gotowanie

- drobne prace w ogrodzie

- opiekowanie się kotem

- organizowanie czasu wolnego

- dotrzymanie towarzystwa

Oferujemy:

- oddzielny pokój

- telewizor

- w najbliższym czasie połączenia do Polski zostaną zainstalowane

- internet

- zakup biletów

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie wypełnionego formularza aplikacyjnego wraz ze zdjęciem (warunek konieczny) na adres:j.lewandowska@friggawork.pllub kontakt telefoniczny z konsultantką z Działu Rekrutacji: Joanna Lewandowska tel. +48 535 222 855

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami.”