Arbeitswelt
Praca w Niemczech dla pomocnika obrobki metalu

  • Data publikacji:
  • 11-11-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Nordhorn, Niemcy
  • Wynagrodzenie:
  • 12€ brutto
  • Stanowisko:
  • Pracownik Produkcji

Firma Arbeitswelt poszukuje pracowników na stanowisko: Pomocnik

Miejscowość: Uelsen

Obowiązki:

  • Gratowanie blachy;
  • Pakowanie towarów;
  • Wiercenie i wkręcanie;
  • Obsługa maszyn;

Oczekiwania:

  • Podstawowa znajomość języka niemieckiego;
  • Osoby z prawem jazdy oraz wlasnym transportem do pracy;

Zapewniamy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie 12€ brutto/h na początek;
  • Stałą pracę ze wszystkimi ustawowymi i zbiorowymi świadczeniami socjalnymi;
  • Niemiecka umowę o pracę na czas nie określony;
  • Dodatki urlopowe oraz świąteczne;
  • Do 30 dni płatnego urlopu;

Jeżeli ta oferta pracy wzbudziła twoje zainteresowanie, wyślij swoje zgłoszenie na

adres e-mail: g.jablonska@arbeitswelt.eu

zgłoszenie telefoniczne: 0049 178 1195 246