Praca w Niemczech dla spawaczy! wym. Język niemiecki i auto!

  • Data publikacji:
  • 18-05-2023
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy
  • Stanowisko:
  • Spawacz

Jesteś spawaczem? Szukasz dobrze płatnej pracy?
Mamy dla ciebie atrakcyjną ofertę pracy w Niemczech.

Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie
• niemiecka umowa o pracę na dłuższy okres
• ubezpieczenie zdrowotne
• terminowo wypłacane wynagrodzenie
• zapewnione zakwaterowanie

Zakres obowiązków:

• Spawanie metodą TIG i MAG

• Spawanie konstrukcji, blach, rur, stali czarnej- metodą TIG

• Spawanie aluminium metodą TIG

• Szlifowanie szwów spawalniczych

• Wykonywanie konstrukcji spawanych (MAG, procesy spawalnicze)

• Spawanie cienkich blach metodą MAG

• Prace spawalnicze metodą WIG/MAG w zakresie stali i stali nierdzewnej elementów konstrukcyjnych oraz rur

• Czytanie rysunków technicznych

Wymagania:
• minimum roczne doświadczenie w zawodzie
• umiejętność czytania rysunku technicznego
• znajomość języka niemieckiego
• prawo jazdy kat. B oraz samochód
• posiadanie tzw. książki spawacza oraz aktualnych uprawnień spawalniczych

Jesteś zainteresowany?

Koniecznie zgłoś się do nas!
Kontakt:
Teresa +48 731 901 913

Kamila +48 570 901 414
Dominika +48 570 901 033

Pośrednictwo Pracy Klaver (KRAZ 18450)