HR Navigator Beata Sadek

Praca w Niemczech- Elektryk

  • Data publikacji:
  • 11-08-2020
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy
  • Stanowisko:
  • Elektryk

HR Navigator realizuje nieszablonowe i dopasowane do potrzeb Klienta usługi  w ramach pracy tymczasowej, doradztwa personalnego oraz outsourcingu procesów w tym procesów kadrowo-płacowych.

ELEKTRYK

Zadania:

• Realizacja prac naprawczych w zakładach produkcyjnych

• Lokalizacja i eliminacja wad elektrycznych w zakładzie produkcyjnym

• Przygotowanie i kontrola utrzymania ruchu

• Planowanie i wdrażanie środków konserwacji zapobiegawczej

Wymagania:

• komunikatywna znajomość języka niemieckiego

• doświadczenie w pracy jako elektryk

• doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym – mile widziane

• wykształcenie kierunkowe – mile widziane

• gotowość do pracy w systemie 4 brygadowym

Oferujemy:

• miejsce pracy: Südharz lub Bromskirchen, Niemcy

• umowa o pracę tymczasową,

• podstawowa stawka 14 - 15 € brutto/h, (1700 - 2000 euro netto)

• zapewnione zakwaterowanie,

• legalne zatrudnienie na terenie Niemiec (druk A1, karta EKUZ),

• możliwość pracy długoterminowej u jednego Pracodawcy,

KONTAKT

+48 515 909 950, +48 571 322 116 +48 571 322 118, +48 572 505 720,+48 515 909 954

mail: rekrutacja@hrnavigator.com.pl,

Administratorem danych jest HR Navigator z siedzibą w 32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96. Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania.

HR Navigator  jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850.