ULIFE- Perfekcyjna Opieka
Opiekunka osób starszych Niemcy 2600 € za kontrakt

Praca w Niemczech jako opiekunka

  • Data publikacji:
  • 06-07-2020
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy
  • Wynagrodzenie:
  • 2600e za kontrakt
  • Stanowisko:
  • Opiekunka

OFERUJEMY:

• Wysokie zarobki , wypłaty w EURO od 2600€ za kontrakt
• Terminowe wypłaty wynagrodzenia
• Legalne zatrudnienie na terenie Niemiec
• Odprowadzanie składek ZUS w Niemczech (Pełne ubezpieczenie BKK na terenie Niemiec )
• Możliwość ubiegania się o emeryturę w Niemczech
• Sprawdzone zlecenia przez naszych agentów
• Bezpieczeństwo zatrudnienia – umowa zlecenie
• Zakwaterowanie oraz wyżywienie
• Pokrywamy koszty podróży jak i ją organizujemy
• Brak ukrytych kosztów
• Stała współpraca
• Dysponujemy również krótkimi zleceniami na zastępstwo 4/6 Tygodni
• Na terenie kraju dysponujemy prywatnym ubezpieczeniem zdrowotnym mającym 9000 placówek w całej Polsce! (czas oczekiwania na wizyte lekarska 24h od momentu zgłoszenia nie jak w Zusie 2 lub 3 miesiące)

WYMAGANIA :

• Znajomość języka Niemieckiego w stopniu komunikatywnym
• Gotowość do wyjazdu
• Mile widziane doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
• Prawo jazdy kat. B – będzie dodatkowym atutem
• Cierpliwość
• Pogodne usposobienie
• Chęć do pracy

OBOWIĄZKI :

• Opieka nad osobą starszą w domu klienta
• Prowadzenie gospodarstwa domowego
• Pomoc w codziennych czynnościach
• Czuwanie nad bezpieczeństwem podopiecznego

Rekrutujemy osoby z całej Polski niezależnie od miejsca zamieszkania !
Twoje zadowolenie –Naszym celem !
Kontakt tel. : 58 380 23 45

Ulife jest dynamicznie rozwijającą się firmą, zapewniająca prace w opiece osób starszych na dogodnych warunkach .Wybierając naszą firmę dajemy pewność, że wszystkie zlecenia są rzetelnie sprawdzone przez naszych agentów w Niemczech , a wszelkie formalności związane z organizacja wyjazdu jak i transportem leżą po naszej stronie dzięki czemu zapewniamy jakość naszych usług na najwyższym poziomie. Gwarantujemy terminowe wynagrodzenia, długotrwałą współprace, oraz wysokie dodatki świąteczne.