ULIFE- Perfekcyjna Opieka
Opiekunka osób starszych Niemcy 2600 € za kontrakt

Praca w Niemczech jako opiekunka

  • Data publikacji:
  • 23-11-2020
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy
  • Wynagrodzenie:
  • 2600e za kontrakt + premia swiateczna
  • Stanowisko:
  • Opiekunka Osób Starszych

Opiekunka osób starszych Niemcy. Wysokie zarobki.

Legalnie działająca firma Ulife, zatrudni osoby na stanowisku: Opiekunka osoby starszej na terenie Niemiec.

Rekrutujemy osoby z całej Polski niezależnie od miejsca zamieszkania !

Twoje zadowolenie – Naszym celem !

Oferujemy:

  • Legalne zatrudnienie na terenie Niemiec
  • Wysokie zarobki
  • Wyrobienie karty BKK – Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego
  • Odprowadzanie składek ZUS w Niemczech
  • Sprawdzone zlecenia przez naszych agentów w Niemczech
  • Bezpieczeństwo zatrudnienia – umowa zlecenie
  • Organizację podróży / Pokrycie kosztów podróży.
  • Zakwaterowanie oraz wyżywienie.
  • Zapewniamy podpisanie umowy przed wyjazdem do Niemiec!

Wymagania:

  • Minimum podstawowa znajomość języka Niemieckiego
  • Mile widziane doświadczenie w opiece
  • Mile widziane certyfikaty oraz referencje
  • Chęć do pracy
  • Pogodne usposobienie
  • Prawo jazdy kat. B- dodatkowy atut

Zakres obowiązków:

  • Opieka nad osobą starszą w domu klienta
  • Prowadzenie gospodarstwa domowego
  • Pomoc w codziennych czynnościach
  • Czuwanie nad bezpieczeństwem podopiecznego

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 729 291 329 lub odwiedzenie naszej strony internetowej i wypełnienie formularza kontaktowego.